Fotograf na wesele Białystok - Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne
kontakt: 509-973-141

Karolina i Adam

Dziękujemy za wspaniałe uwiecznienie tych wyjątkowych dla nas chwil. Foto-Max to nie tylko ekipa zawodowców, ale przede wszystkim to pozytywni ludzie, którzy pomogli rozładować towarzyszący nam tamtego dnia stres,a gdyby nie to, nie oglądalibyśmy teraz tak cudownych zdjęć, które nasi goście określają mianem „jak z bajki”. Z czystym sumieniem gorąco polecamy!

zobacz

Ewelina i Michał

Przyjemnie, profesjonalnie, z pasją i poświęceniem – tak, krótko moglibyśmy opisać współpracę z Foto-Max. Dziękujemy za piękny, wzruszający materiał i przemiłą współpracę. Gorąco ekipę polecamy!

zobacz

Agnieszka i Paweł

Dziekujemy serdecznie za piękną sesje, mamy cudowną pamiątkę. Jesteśmy przeszczęsliwi … z całego serca polecamy Foto-max. Bardzo profesjonalni ludzie z pasją i ogromnymi umiejętnosciami!!!

zobacz

Justyna i Marcin

Dziękujemy za tak cudowne uwiecznienie tego wyjątkowego dnia w naszym życiu! Współpraca z Piotrem to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, bardzo dobry kontakt i co najważniejsze świetnie wykonane i przepiękne zdjęcia! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy! 🙂

zobacz