Fotograf na wesele Białystok - Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne
kontakt: 509-973-141

O fotobudce

Szukasz atrakcji … nasza fotobudka sprosta Twoim wymaganiom

Fotobudka to świetny pomysł na urozmaicenie różnego rodzaju eventów i imprez ale także wesel, urodzin, wieczorów panieńskich, kawalerskich, a nawet komunii. Pozwala stworzyć wyjątkowe pamiątki dla gości, państwa młodych, dzieci czy też pracowników w Twojej firmie. Do dyspozycji pozostają setki gadżetów, tła fotograficzne, spersonalizowana szata graficzna wydruków, nielimitowana liczba zdjęć i odbitki wysokiej jakości. Warto więc zadbać o swoje wspomnienia i uwiecznić te wyjątkowe chwile na niezwykłych fotografiach. To wszystko i jeszcze więcej czeka na Ciebie, gdy wybierzesz usługi naszej firmy!

Fotobudka na każdą okazję:

  • wesela,
  • urodziny,
  • eventy,
  • spotkania biznesowe,
  • wieczory panieńskie i kawalerskie,
  • studniówki,
  • komunie,
  • sylwester.

 


Gadżety do fotobudki to podstawa fantastycznej zabawy

Fotobudka to świetna zabawa z różnymi akcesoriami i rekwizytami. Na każdą imprezę sami przygotowujemy zestaw najlepszych gadżetów. W cenie pakietu oferujemy mnóstwo oryginalnych gadżetów: okulary, kolorowe kapelusze, nakrycia głowy, peruki, maski, wąsy, tabliczki ze śmiesznymi tekstami i wiele innych akcesoriów, które zapewnią niezapomnianą zabawę i umożliwią zmianę image’u w kilka sekund. Poniżej znajdziesz kilka fotek prezentujących naszą kolekcję.

 
Tła do fotobudki

Dodatkowym urozmaiceniem zabawy są niezwykłe tła przygotowane z myślą o naszych klientach. Świecące neony, romantyczne serduszka, kolorowe grochy, czy rustykalne drewno – to tylko niektóre motywy, jakie oferuje nasza fotobudka.  Dysponujemy także tłem green screen, dzięki któremu możesz przenieść się w dowolne romantyczne miejsce, aby spełnić swoje marzenia. W ułamku sekundy znajdziesz się wraz z bliskim na bezludnej wyspie, w górach, czy też pod Wieżą Eiffla albo na uilcach Nowego Jorku. Wybór tła podejmujecie w trakcie podpisywania umowy. Przygotujemy dla Ciebie wybrane aranżacje, tak aby na weselu czy innej imprezie wymiana trwała tylko chwilę. Nasza fotobudka spełni każdą Twoją fantazję.

 


Wydruki z fotobudki – czyli co otrzymacie od nas

Każdy z gości wyjdzie z Twojej imprezy z niesamowitą pamiątką w postaci wydruku zdjęcia ze swojej sesji w fotobudce. Urządzenie drukuje jedno zdjęcie w formacie pocztówki o wymiarach 10x15cm lub dwa paski ze zdjęciami o wymiarach 5x15cm (najczęściej wybierana opcja). Poniżej zamieszczamy kilka przykładowych grafik, jakie możemy umieścić na Waszych zdjęciach. Na wesela proponujemy umieszczenie na zdjęciach imion i daty ślubu, a na imprezy firmowe logotypu, nazwy i daty imprezy. Wykonujemy również grafikę na zamówienie.