Fotograf na wesele Białystok - Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne
kontakt: 509-973-141

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z naszym warsztatem. Miłego oglądania.

Przygotowania

Przygotowania ślubne są bardzo ważną częścią dnia ślubu. To świetna okazja, aby uchwycić makijaż Panny Młodej, ubieranie sukni, wiązanie muchy czy też wyjątkowe relacje między młodymi i rodziną. Nie może zabraknąć również detali takich jak suknia, buciki, bukiet czy obrączki.

czytaj więcej

Ślub

Ceremonia ślubna to niezwykle oczekiwane i zarazem najbardziej stresujące chwile tego pięknego dnia. Najważniejszy moment to oczywiście przysięga małżeńska, po której będziecie już małżeństwem. Czy to w cerkwi,
czy w kościele są to chwile pełne emocji i wzruszeń.

czytaj więcej

Wesele

Przyjęcie weselne to czas zabawy do białego rana. Są chwile pełne wzruszeń jak pierwszy taniec, toasty, podziękowania rodzicom ale również czas szalonej zabawy. Łapiemy ulotne chwile, niepozowane momenty dzięki temu zdjęcia mają niepowtarzalny charakter.

czytaj więcej

Plener

Zawsze namawiam młodych na plener ślubny w innym terminie niż dzień ślubu. Może się wydawać, że magia wyjątkowych chwil pójdzie na stracenie – nic bardziej mylnego. Już kilka dni po ślubie Państwo Młodzi są wyspani, wypoczęci i mogą skupić się tylko na sobie nie czując żadnej presji czasu, a my uchwycimy pełne emocji momenty.

czytaj więcej