Fotograf na wesele Białystok - Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne
kontakt: 509-973-141

Albumy


O albumach słów kilka …  po co i dlaczego

Państwo Młodzi szukając fotografa zazwyczaj oglądają jedynie galerie z reportażu ślubu i wesela. Oczywiście jest to trafne posunięcie, aczkolwiek zawsze warto zobaczyć jaki jest efekt końcowy pracy fotoreportera. Nie zdarzyło mi się jeszcze oddać materiału ze ślubu jedynie w formie plików cyfrowych. Uważam, że Wasz wyjątkowy dzień zasługuje na to, aby uwiecznić te chwile w wyjątkowy sposób. W tym miejscu chciałbym Wam pokazać co otrzymują u mnie Państwo Młodzi jako efekt finalny z reportażu ślubnego i sesji plenerowej.

Tworzymy ekskluzywne fotoalbumy i fotoksiążki, wykonane ręcznie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Są to nasze sztandarowe produkty. Zamówiony u nas album ślubnydziecięcyrodzinny czy komunijny pozwoli Wam ubrać Wasze kadry w elegancką oprawę. Macie wiele możliwości personalizacji – wybieracie rodzaj okładki, materiał na nią, kolor oprawy, format albumu, okienka, grawer, papier fotograficzny, przekładki… Wszystko zależy tu od Was! Możecie więc stworzyć produkt na miarę Waszych oczekiwań!


Rodzaje albumów

Oferujemy trzy rodzaje albumów ślubnych:

 1. FOTOALBUM PRO,
 2. DREAMBOOK PRO,
 3. ALBUM TRADYCYJNY.

Fotoalbum PRO

Rozkładówki fotoalbumów naświetlane są na japońskich maszynach Noritsu. Prawa i lewa strona albumu są ze sobą połączone i naświetlane jako jedna całość, czyli właśnie jedna rozkładówka. Wykonany tą techniką obraz jest naklejany następnie na sztywne przekładki o gramaturze 800 g/m2. Do wyboru pozostawiamy Wam przekładki białe albo czarne. Korzystamy z najlepszych na rynku papierów fotograficznych:

 • Fuji Silk (Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII silk)
 • Fuji Metallic (Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII pearl).

Dzięki temu fotalbumy charakteryzują się doskonałą jakością i ostrością. Dostępne są w wielu formatach: 15×15, 20×20, 20×30, 25×25, 30×30, 30×45. Najczęściej wybieranym formatem jest format 30x30cm. Myślę, że jest optymalny, jeśli chodzi o wielkość i komfort. Oczywiście jesteśmy w stanie wykonać album w każdym innym formacie wedle Waszych upodobań. Minimalna liczb stron to 10, maksymalna 80. Średnio Młoda Para decyduje się na około 40 stron. W albumie o wielkości 20 rozkładówek czyli 40 stron mieści się około 150-200 zdjęć. Albumy te są masywne i dość ciężkie.DreamBook

DreamBook PRO to najwyższa jakość fotoksiążki, jaką możemy Wam zaoferować. To połączenie fotograficznego naświetlenia z drukiem atramentowym. Perfekcyjna szczegółowość zdjęć oraz odwzorowanie ich kolorów. DreamBooki powstają na rewolucyjnej, fotograficznej drukarce atramentowej – Canon DreamLabo 5000. Dzięki jej możliwościom uzyskujemy:

 • szczegółowe zdjęcia w rozdzielczości aż 2400 dpi,
 • plastyczne oddanie barw budujące wrażenie przestrzenności i realistyczności obrazu,
 • prawdziwą, głęboką czerń i chłodną szarość,
 • niezrównaną jakość tekstów,
 • gładkie przejścia tonalne,
 • naturalne odcienie skóry.

Fotoksiążki DreamBook dostępne są na trzech rodzajach papieru:

 • Canon Gloss 275 g/m²
 • Canon Luster 275 g/m²
 • Canon Satin 170 g/m²

Przykładowe prace, papiery możecie zobaczyć kontaktując się ze mną. Moim faworytem jest Canon Gloss 275 g/m². Ja uwielbiam ten papier, niesamowity błysk i głębia kolorów. Minimalna liczb stron to 20, maksymalna aż 120. Formaty do wyboru są dwa: 20x20cm lub 30x30cm.

Fotoksiążki DreamBook to albumy o najlepszej jakości, z wieloma miękkimi kartkami, do zmieszczenia dłuższych opowieści, z płaskim łączeniem stron i efektowną oprawą.

Album tradycyjny

Klasyczne i eleganckie, tak w skrócie można określić tradycyjny album. Okładki wykonane mogą być z ekoskóry, skóry naturalnej lub tkaniny. W albumach tradycyjnych macie możliwość wybrania jednego z trzech wariantów, jeśli chodzi o grubość albumu. Największa dostępna liczba stron to 100 (50 kartek). Dostępne są też albumy po 60 i 40 stron. Karty wewnątrz albumu występują w kolorze czarnym lub ecru. Przekładki między kartami wykonane są z wzorzystego i eleganckiego pergaminu. Są moce i równo wklejone.

Albumy tradycyjne wykonane są z niesamowitą precyzją. Oczywiście każdy album można spersonalizować dodając grawer z Waszymi imionami, datą ślubu bądź zdjęcie. Odbitki fotograficzne wklejane do tego typu albumów wykonywane są na profesjonalnym papierze Fuji, gwarantującym bardzo dobry poziom bieli, wysoki poziom czerni, wierną tonację koloru skóry.

Okładki albumów

Fotoalbumy występują w wielu liniach znajdujących się w naszej ofercie: Classic, Kreativ 100%, Swarovski Crystals, Biała Dama, Czarna Gwiazda, Akryl Prestige, Gravo, Natural Leather. Personalizacja okładki to najbardziej ekscytująca część designu albumów. Poniżej prezentujemy Wam wszystkie dostępne u nas linie (zarówno w FOTOALBUMACH PRO, DREAMBOOKACH PRO I ALBUMACH TRADYCYJNYCH):
Pakiet 2 plus 1

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy pakiet, dzięki któremu będziecie mogli obdarować swoich bliskich pięknymi prezentami – fotoalbumami ślubnymi. Pakiet „2 plus 1” dotyczy FOTOALBUMÓW PRO. Jeden z fotoalbumów otrzymujecie od nas w cenie usługi, za drugi płacicie pełną kwotę, trzeci zaś otrzymujecie całkowicie za darmo. Wszystkie albumy są identyczne, z taką samą okładką i projektami, w formacie 30x30cm. Jest to świetna okazja, aby zrobić prezent np. rodzicom.